Zycosil Nedir?

Su yalıtımı için;

SU YALITIMINDA ZYCOSIL

YALITIM CİDDİ BİR İŞTİR VE UZUN ÖMÜRLÜ SONUÇ BEKLENİR.
SU YALITIMINDA İTHAL ÜRÜNÜMÜZ ZYCOSIL KULLANARAK
KILCAL ÇATLAKLARI BİLE DOLDURABİLMEKTE ve
SU YALITIMINDA UZUN ÖMÜRLÜ ve KALICI ÇÖZÜM SAĞLAMAKTAYIZ.

Bir NANO TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ olan ZYCOSIL’i daha yakından tanımak ve bilgi edinmek için tıklayınız.

DANIŞMA HATTI
0533 523 53 92

info@yalitimhizmetleri.com

SU YALITIMINDA SON DAKİKA !..
ARTIK SUYU SÜPÜRMEYECEKSİNİZ !..
BİR NANOTEKNOLOJİ ÜRÜNÜ ve SU YALITIMINDA YENİ BİR DEVİR AÇIYOR …

 • Doğal taşlarda, betonlarda ve çok farklı yüzeylerde, hatta harç, sıva ve derzlerde bile bunu kullanarak su yalıtımını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik uygulaması da çok kolay. Fırça, rulo yardımıyla ya da sprey olarak uygulanabiliyor.
 • Türk yapı sektörü, yepyeni bir yalıtım malzemesiyle tanıştı. Uluslararası Yapı İstanbul 2007 Fuarı’nda vitrine çıkan Zycosil, taş, beton binaların su yalıtımında kullanılabilecek, dünyadaki suda çözülebilen tek materyal.
  • Nano teknoloji sayesinde inorganik bir yüzeyde moleküler seviyede hidrofobik özellik sağlıyor.
 • Su karışımı ile uygulandığından ve VOC değerleri benzer solvent bazlı teknolojilerden yüzde 20 daha az olduğu için aynı zamanda da ekolojik bir ürün.

ZYCOSIL – SU YALITIMI İÇİN NANO TEKNOLOJİ

Zycosil taş/beton binaların su yalıtımında  kullanılabilecek, dünyadaki tek meteryaldir.Nanoteknoloji sayesinde inorganik bir yüzeyde moleküler seviyede hidrofobik özellik sağlar.Su karışımı ile uygulandığından ve VOC değerleri benzer solvent bazlı teknolojilerden %20daha az olduğundan ekolojiktir.Zycosil organosilikon bazlıdır ve bu nedenle inorganik yüzey ile reaksiyona girerek uzun süreli koruma sağlar.Zycosil’in nano ebatlı olması zeminin derinliklerine kadar nüfuz etmesini sağlar ve 20+yıl su iticilik verir.

Bu ürün çok ekonomiktir ve diğer solvent bazlı silane teknolojilerinden meteryal maliyeti çok daha düşüktür.Zycosil ve sulandırılmış karışımı yanıcı değildir ve boya fırçası, rulo veya sprey ile kolayca uygulanabilir.Ürünün kullanımında özel bir ekipman veya önlem alınmasına ihtiyaç yoktur.


ZYCOSIL ÜRÜNÜ

Zycosil; nano ebatı ve nüfuz etme gücü sayesinde UV ve termal dayanıklılığa sahip, rüzgar erozyonundan etkilenmeyecek, yeni nesil bir su yalıtım ürünü olarak tasarlanmıştır.Zycosil’in geliştirilmesinde ekolojik sorunlar göz önünde bulundurulmuştur.Zycosil ilk su bazlu nanoteknoloji ürünüdür, bu sayede A.B.D., Kalifoniya eyaletinin en sıkı VOC standartlarına uyar.Zycosil su ile sulandırılır ve şeffaf bir karışım oluşturur, bu karışım hem eski hem de yeni taş veya beton yapıya boya fırçası, rulo veya basit bir sprey ekipmanı ile uygulanabilir.

Zycosil kimyasal olarak beton veya taş zemine bağlanır ve kuruduğunda suya karşı zeminin mükemmel bir mukavemete sahip olmasını sağlar.Geleneksel kaplama bazlı film tabakası yaratan kimyasallar nemin zemin içinde kapana kısılmasına neden olarak bina içerisindeki boyalı zeminin de bozulmasına neden olurlar.

Zycosil’in kimyasal bağı yapının hava geçirgenliğine izin vererek boyanın dökülmesini önler ve binanın gücünü uzun bir zaman korumasına yardımcı olur.Zycosil’in mineral bazlı yapı meteryalleri ile kimyasal olarak reaksiyona girmesi devamlı yağmurlar sonucu çözülmeyi önler.UV degradasyonuna karşı dayanıklıdır ve düşük derişimlerde (konsantrasyon) derinlere kadar nüfuz ederek ekonomik ve etkili koruma sağlayan eşsiz bir bileşime sahiptir.

 • • Türk yapı sektörü, yepyeni bir yalıtım malzemesiyle tanıştı. Uluslararası Yapı İstanbul 2007 Fuarı’nda vitrine çıkan

Zycosil,

 • taş, beton binaların su yalıtımında kullanılabilecek,
 • dünyadaki suda çözülebilen ,
 • UYGULANAN ALANDA MADDENİN GÖRÜNÜŞÜNÜ DEĞİŞTİRMEDEN BİR YÜZEY OLUŞTURAN,
 • YÜKSEK NÜFUZ DERİNLİĞİNE SAHİP,
 • UZUN ÖMÜRLÜ,
 • DÜŞÜK MALİYETLİ,
 • TOKSİK OLMAYAN,
 • EKO-DOST
 • tek materyalDİR.