Zycosil Hakkında

BİR  NANOTEKNOLOJİ ÜRÜNÜ OLAN ZYCOSIL

Zycosil hakkında hazırlanmış pdf sunumu indirmek için tıklayınız

Türk yapı sektörü, yepyeni bir yalıtım malzemesiyle tanıştı. Uluslararası Yapı İstanbul 2007 Fuarı’nda vitrine çıkan Zycosil, taş, beton binaların su yalıtımında kullanılabilecek, dünyadaki suda çözülebilen tek materyal. Nano teknoloji sayesinde inorganik bir yüzeyde moleküler seviyede hidrofobik özellik sağlıyor.

Su karışımı ile uygulandığından ve VOC değerleri benzer solvent bazlı teknolojilerden yüzde 20 daha az olduğu için aynı zamanda da ekolojik bir ürün.

Doğal taşlarda, betonlarda ve çok farklı yüzeylerde, hatta harç, sıva ve derzlerde bile bunu kullanarak su yalıtımını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik uygulaması da çok kolay. Fırça, rulo yardımıyla ya da sprey olarak uygulanabiliyor.

Taş duvar görselliğini korunması gerekirken Su İzolasyonunun yapılması gerekebilir.

Dış cephede boyadan daha güçlü bir koruyucuya ihtiyaç duyulabilir.

Köprü ayağı binaların sürekli rüzgar alan cepheleri için, su izolasyonu gereken yerler için ve

bu gibi durumlarda alternatif arayanlar için, tercih edilebilecek iyi bir malzeme olarak kullanılabilecek ürün Nano teknoloji ve Su İzolasyonu malzemesi Zycosil’dir. Bu ürün nano teknolojisi sayesinde yapıları suyun etkilerine karşı korur.

MALİYET BAKIMINDAN DA ALTERNATİF SUNUYORUZ

Ürünün en büyük kolaylığı, fiyat olarak erişilebilir olması. Türkiye’de, ‘ne kadar ucuz, o kadar kalitesiz’ şeklinde bir inanç var. Artık bu değişmeli. İnanılmaz bir rekabet ortamında yaşıyoruz. Bu da, aslında son tüketiciye yarıyor. Çünkü kaliteli mallar, gittikçe daha cazip fiyatlara veriliyor.

ZYCOSIL ‘in Önemli Özellikleri

1-Nanoteknoloji ürünü,

2-Ekolojik,

3-Organik silikon bazlı,

4-Yüzeyin görünümünü değiştirmeyen,

5-Ekonomik,

6-Derinlere işleyen,

7-Kolay uygulanabilir

8-Uzun ömürlü koruma sağlayan,

9-UV ışınlarına dayanıklı,

10-Yanmaz

özelliklerinin hepsini birden taşıyan TEK ÜRÜNDÜR